×
Способы доставки
Самовывоз
Доставка почтой
Транспортная компания
×
Перемога СООО
СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Киевская обл., с. Малополовецкое, ул. Пархоменко 8

Телефон:

показать телефон
Семена полбы яровой Голиковская, элита

Семена полбы яровой Голиковская, элита

Семена полбы яровой Голиковская, элита
в корзину заказов
перезвоните мне
условия доставки, способы оплаты Условия, доставка, оплата
19560,00 грн / т
в наличии
розница и опт
Производитель
показать телефон

ПОЛБА ГОЛІКОВСЬКА

Оригінатор - Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААН.

Сорт полби Голіковська з 2015 р. занесено до Реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні і є першим результатом багаторічної роботи колективу лабораторії селекції ярої пшениці інституту у цьому напрямку. Разом з тим ведеться робота по створенню сортів полби, що пристосовані до інтенсивної технології, до посушливих умов вирощування.

Створення сорту та розробка технології його вирощування є тільки першим кроком на шляху до споживача. Не менш важливим є розробка технологій його використання, зокрема в харчовій промисловості. Зрозуміло, що основний спосіб використання зерна полби – приготування каші із крупи.

Каша має приємний горіховий присмак, розсипчаста. Кілька слів про сам процес приготування: крупу ретельно промивають у холодній воді, заливають холодною водою (на 1 склянку крупи – 3 склянки води), солять за смаком і варять на слабому вогні помішуючи, доки не стане густою, додають вершкове масло, перемішують; укутують і дають настоятися протягом 3-5 годин.

Але приготуванням каші використання продуктів переробки зерна полби не обмежується. Разом із спеціалістами Харківської академії громадського харчування та торгівлі отримано патент на корисну модель № 65091 «Спосіб приготування хлібобулочних виробів». Корисна модель, на відміну від прототипу, дозволяє підвищити якість та харчову цінність хліба за рахунок використання полб’яного борошна не менше 70% виходу. Важливим є можливість створення продукції підвищеної харчової цінності для лікувально-профілактичного, дієтичного та оздоровчого харчування .ПОЛБА ГОЛІКОВСЬКА Оригінатор - Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААН. Сорт полби Голіковська з 2015 р. занесено до Реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні і є першим результатом багаторічної роботи колективу лабораторії селекції ярої пшениці інституту у цьому напрямку. Разом з тим ведеться робота по створенню сортів полби, що пристосовані до інтенсивної технології, до посушливих умов вирощування. Створення сорту та розробка технології його вирощування є тільки першим кроком на шляху до споживача. Не менш важливим є розробка технологій його використання, зокрема в харчовій промисловості. Зрозуміло, що основний спосіб використання зерна полби – приготування каші із крупи. Каша має приємний горіховий присмак, розсипчаста. Кілька слів про сам процес приготування: крупу ретельно промивають у холодній воді, заливають холодною водою (на 1 склянку крупи – 3 склянки води), солять за ...еще ►
×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
E-mail *
Время, удобное для звонка
Примечание
ОТПРАВКА ЗАЯВКИ ...
НАШИ ТЕЛЕФОНЫ
+380 (67) 504-44-27
Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш Email

Сообщениекод подтверждения
x
код
2009-2020 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ
×
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ 0
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
×
Фамилия Имя Отчество: *
Укажите Ф.И.О.
Организация: *
Укажите организацию
Email: *
Email указан не верно
Телефон: *
Укажите телефон
Адрес: *
Укажите адрес
Дополнительные комментарии: (до 512 символов)
* - обязательные поля для заполнения
Продавец:
Доставка:
Оплата:
Позиций заказа - , на сумму: 0
Окончательную стоимость и условия уточняйте у продавца
Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ», я даю согласие на обработку персональных данных
Вернуться в корзину
Отправить заказ